- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy HARDINGE
- ›
- CNC sústruhy HARDINGE GT-27
Sústruh CNC HARDINGE GT-27
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 281 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 298.7 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 304 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 12 m/min |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 16 m/min |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 3.7 kW |
| Priemer otvoru vretena | 27 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 6000 1/min |
| Dĺžka sústruhu | 1778 mm |
| Šírka sústruhu | 1491 mm |
| Výška sústruhu | 1574.8 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 2.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Bar podávač | |
| Chladený kvapalinou | |













































