- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy HARRISON
- ›
- CNC sústruhy HARRISON ALPHA 550
Sústruh CNC HARRISON ALPHA 550
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 1016 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 553.7 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 368.3 mm |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 11.2 kW |
| Priemer otvoru vretena | 88.9 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 15 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 1800 1/min |
| Hmotnosť sústruhu | 2.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC CNC CONTROL | |

















































