- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy HYUNDAI
- ›
- CNC sústruhy HYUNDAI LM1800TTSY
Sústruh CNC HYUNDAI LM1800TTSY
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Mesto | Babberich |
| Smerovacie číslo | 6909 DA |
| kraj | |
| Krajiny | Holandsko |
| telefón | +31 316247123 |
| Kategórie | CNC sústruhy a sústružnícke centrá HYUNDAI › |
| Výrobca | HYUNDAI › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2019 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 9327 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 720 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 290 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 195 mm |
| Priemer otvoru vretena | 76 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi Y | 100 mm |
| Dĺžka sústruhu | 3800 mm |
| Šírka sústruhu | 2000 mm |
| Výška sústruhu | 2100 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 8.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Chip transporter | |
| C-os indexované | |
| Y-os | |












































