- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy HYUNDAI WIA
- ›
- CNC sústruhy HYUNDAI WIA L300 MSC
Sústruh CNC HYUNDAI WIA L300 MSC
| Kategórie | CNC sústruhy a sústružnícke centrá HYUNDAI WIA › |
| Výrobca | HYUNDAI WIA › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 750 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 750 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 335 mm |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 26 kW |
| Priemer otvoru vretena | 102 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 3000 1/min |
| Protiľahlej vreteno výkon | 11 kW |
| Maximálna Protiľahlé vreteno rýchlosť | 4000 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania poháňaného nástroje | 4000 1/min |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC technológie cykly | |
| Chip transporter | |
| Protiľahlej vreteno | |
















































