- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy IKEGAI
- ›
- CNC sústruhy IKEGAI FX 25N
Sústruh CNC IKEGAI FX 25N
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Bulharsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 077 M/C |
Technické parametre | |
|---|---|
| Točný priemer nad suportom (max) | 270 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 250 mm |
| Počet vretien | 1 ks |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 11 kW |
| Priemer otvoru vretena | 66 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 25 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 1600 1/min |
| Počet nástrojových hláv | 2 ks |
| Celkový počet nástrojov v revolverovej hlave | 12 ks |
| Počet poháňaných nástrojov vo veži | 6 ks |
Zariadenie | |
|---|---|
| Fanuc CNC Fanuc FX | |
| Vreteno s priechodným otvorom | |














































