- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy INDEX
- ›
- CNC sústruhy INDEX G 300
Sústruh CNC INDEX G 300
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 1250 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 590 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 710 mm |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 43 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 2 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 3500 1/min |
| Celkový počet nástrojov v revolverovej hlave | 12 ks |
| Celkový príkon | 72 kW |
| Hmotnosť sústruhu | 11 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| Chip transporter | |
| Chladený kvapalinou | |














































