- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy MAZAK
- ›
- CNC sústruhy MAZAK QT NEXUS 250
Sústruh CNC MAZAK QT NEXUS 250
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 4702 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 472 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 350 mm |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 26 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 4000 1/min |
| Celkový počet nástrojov v revolverovej hlave | 12 ks |
| Dĺžka sústruhu | 4382 mm |
| Šírka sústruhu | 2095 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 4.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Chip transporter | |
| Pneumatické skľučovadlo | |













































