- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy MAZAK
- ›
- CNC sústruhy MAZAK QTN 10
Sústruh CNC MAZAK QTN 10
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 231705 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 540 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 155 mm |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 31 kW |
| Priemer otvoru vretena | 40 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 1 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 6000 1/min |
| Dĺžka sústruhu | 3680 mm |
| Šírka sústruhu | 2460 mm |
| Výška sústruhu | 1740 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 2.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Mazatrol 640 T | |


















































