- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy MAZAK
- ›
- CNC sústruhy MAZAK QUICK TURN SMART 200L
Sústruh CNC MAZAK QUICK TURN SMART 200L
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 560 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 195 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 1800 m/min |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 1980 m/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 5000 1/min |
| Hmotnosť obrobku v skľučovadle (max) | 20 kg |
| Počet nástrojových hláv | 1 ks |
| Celkový počet nástrojov v revolverovej hlave | 12 ks |
| Celkový príkon | 29 kW |
| Dĺžka sústruhu | 2650 mm |
| Šírka sústruhu | 1700 mm |
| Výška sústruhu | 1700 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 4.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| MAZATROL Smart | |
| Chip transporter | |













































