- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy MAZAK
- ›
- CNC sústruhy MAZAK SLANT TURN 50 X 3000
Sústruh CNC MAZAK SLANT TURN 50 X 3000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 3030 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 804.9 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 559.3 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 575.1 mm |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 37.3 kW |
| Priemer otvoru vretena | 247.7 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 2 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 750 1/min |
| Celkový počet nástrojov v revolverovej hlave | 15 ks |
Zariadenie | |
|---|---|
| MAZAK CNC CONTROL | |









































