- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy MORI SEIKI
- ›
- CNC sústruhy MORI SEIKI CL-25 A
Sústruh CNC MORI SEIKI CL-25 A
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 12013 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 201 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 521 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 447 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 259 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 3000 1/min |
| Počet CNC riadených náprav | 2 ks |
Zariadenie | |
|---|---|
| MORI SEIKI MSC-516 | |
| Chip transporter | |











































