- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy OKUMA
- ›
- CNC sústruhy OKUMA Genos L300E-MY
Sústruh CNC OKUMA Genos L300E-MY
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2013 |
| Záruka | Bez záruky |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Inventárne číslo | 2817 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 1020 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 340 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 235 mm |
| Počet nástrojových hláv | 12 ks |
| Dĺžka sústruhu | 4371 mm |
| Šírka sústruhu | 2536 mm |
| Výška sústruhu | 2487 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 7500 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| OSP OSP-P300L-R | |
| Bar podávač | |
| Technická dokumentácia | |
















































