- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy PADOVANI LABOR
- ›
- CNC sústruhy PADOVANI LABOR 185 x 600
Sústruh CNC PADOVANI LABOR 185 x 600
| Kategórie | CNC sústruhy a sústružnícke centrá PADOVANI LABOR › |
| Výrobca | PADOVANI LABOR › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Stroj rozobrať |
| Inventárne číslo | 1136 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka sústruhu | 4300 mm |
| Šírka sústruhu | 2300 mm |
| Výška sústruhu | 1950 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 6500 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| CE prehlásenie | |











































