- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy PINACHO
- ›
- CNC sústruhy PINACHO Mustang 225x1500
Sústruh CNC PINACHO Mustang 225x1500
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Španielsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 450 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 260 mm |
| Priemer otvoru vretena | 65 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 3000 1/min |
Zariadenie | |
|---|---|
| FAGOR 8050/55 | |
| Technická dokumentácia | |
| CE prehlásenie | |
















































