- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy STANKOIMPORT
- ›
- CNC sústruhy STANKOIMPORT 16А 20Ф 3
Sústruh CNC STANKOIMPORT 16А 20Ф 3
| Kategórie | CNC sústruhy a sústružnícke centrá STANKOIMPORT › |
| Výrobca | STANKOIMPORT › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Ukrajina |
| kraj | |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 750 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 360 mm |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 11 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 20 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 2800 1/min |
| Dĺžka sústruhu | 3200 mm |
| Šírka sústruhu | 1370 mm |
| Výška sústruhu | 1740 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 2.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| STANKOIMPORT НЦ 31-02 | |









































