- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy TRAUB
- ›
- CNC sústruhy TRAUB TNS 65 D FHS
Sústruh CNC TRAUB TNS 65 D FHS
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 241120 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 630 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 200 mm |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 16 kW |
| Priemer otvoru vretena | 65 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 5000 1/min |
| Celkový počet nástrojov v revolverovej hlave | 6 ks |
Zariadenie | |
|---|---|
| Traub Traub TNS 65 D | |











































