- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy WASINO
- ›
- CNC sústruhy WASINO A 8
Sústruh CNC WASINO A 8
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 170.2 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 76.2 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 154.9 mm |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 3.7 kW |
| Priemer otvoru vretena | 17 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 60 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 8000 1/min |
| Celkový počet nástrojov v revolverovej hlave | 8 ks |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 21-T | |
| Chip transporter | |










































