- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy ZPS
- ›
- CNC sústruhy ZPS S 50 CNC
Sústruh CNC ZPS S 50 CNC
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Inventárne číslo | 01417 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 535 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 270 mm |
| Celkový počet nástrojov v revolverovej hlave | 12 ks |
| Priemer pinoly koníka | 100 mm |
| Počet CNC riadených náprav | 2 ks |
| Dĺžka sústruhu | 2515 mm |
| Šírka sústruhu | 1700 mm |
| Výška sústruhu | 2125 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 4.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Fanuc 0-Tc | |
| Bar podávač | |
| Hydraulické skľučovadlo | |











































