- UniMachines
- ›
- Kovacie kladivá
- ›
- Single frame kovania kladivá
- ›
- Single frame kovania kladivá STANKOIMPORT
- ›
- Single frame kovania kladivá STANKOIMPORT МБ 4134
Single frame kovacie kladivo STANKOIMPORT МБ 4134
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Ukrajina |
| kraj | |
| Rok výroby | 1974 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Po kompletnej rekonštrukcii |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna energia nárazu | 5.6 kJ |
| Hmotnosť jazdca | 250 kg |
| Výkon hlavného motora | 22 kW |
| Výška stroja | 2400 mm |
| Dĺžka stroja | 2700 mm |
| Šírka stroja | 0 mm |
| Hmotnosť stroja | 7.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































