- UniMachines
- ›
- Skladacie stroje
- ›
- Skladacie stroje na plech
- ›
- Skladacie stroje na plech GOTENEDS (CIDAN)
- ›
- Skladacie stroje na plech GOTENEDS (CIDAN) K-15-20A1200 KOMBI
Skladací stroj na plechu GOTENEDS (CIDAN) K-15-20A1200 KOMBI
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Stroj unplugged |
| Inventárne číslo | 33 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka ohybu | 2050 mm |
| Maximálna hrúbka ohýbaného plechu (normálny ocele) | 1.5 mm |
| Výška stroja | 1500 mm |
| Dĺžka stroja | 4800 mm |
| Šírka stroja | 3000 mm |
| Hmotnosť stroja | 2215 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Manuálne ovládanie | |
| Nožné ovládanie | |
| Manuálne nastavenie uhla ohybu | |
| Digitálne nastavenie uhla ohybu | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |

-k-15-20a1200-kombi-m.jpg)
-k-15-20a1200-kombi-1-s.jpg)
-k-15-20a1200-kombi-2-s.jpg)
-k-15-20a1200-kombi-3-s.jpg)
-k-15-20a1200-kombi-4-s.jpg)
-k-15-20a1200-kombi-5-s.jpg)
-k-15-20a1200-kombi-6-s.jpg)
-k-15-20a1200-kombi-7-s.jpg)







































