- UniMachines
- ›
- Skladacie stroje
- ›
- Skladacie stroje na plech
- ›
- Skladacie stroje na plech GOTENEDS (CIDAN)
- ›
- Skladacie stroje na plech GOTENEDS (CIDAN) K50-30 KOMBI
Skladací stroj na plechu GOTENEDS (CIDAN) K50-30 KOMBI
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka ohybu | 3100 mm |
| Maximálna hrúbka ohýbaného plechu (normálny ocele) | 4 mm |
| Maximálna vzdialenosť sedla | 1650 mm |
| Výška stroja | 2100 mm |
| Dĺžka stroja | 4430 mm |
| Šírka stroja | 2320 mm |
| Hmotnosť stroja | 8.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Nožné ovládanie | |
| Digitálne nastavenie uhla ohybu | |
| Elektromechanické polohovanie zadného dorazu | |
| Digitálny odpočet polohy zadného dorazu | |
| Horný otočný nosník | |
| Technická dokumentácia | |

-k50-30-kombi-m.jpg)
-k50-30-kombi-1-s.jpg)
-k50-30-kombi-2-s.jpg)
-k50-30-kombi-3-s.jpg)
-k50-30-kombi-4-s.jpg)
-k50-30-kombi-5-s.jpg)
-k50-30-kombi-6-s.jpg)







































