Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1967 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer vŕtania do ocele | 63 mm |
| Maximálny priemer vŕtania | 63 mm |
| Celkový príkon | 5.5 kW |
| Výška stroja | 2800 mm |
| Dĺžka stroja | 4050 mm |
| Šírka stroja | 2100 mm |
| Hmotnosť stroja | 7600 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































