- UniMachines
- ›
- Ohýbačky
- ›
- Tŕňa ohýbačky
- ›
- Tŕňa ohýbačky SCHWARZE-WIRTZ
- ›
- Tŕňa ohýbačky SCHWARZE-WIRTZ PERFEKT WE 60 D
Tŕň bender SCHWARZE-WIRTZ PERFEKT WE 60 D
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 12793112 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka tŕňa | 3000 mm |
| Maximálny priemer trubky | 60.3 mm |
| Maximálna hrúbka steny trubky | 3.2 mm |
| Maximálny uhol ohybu | 180 st |
| Celkový príkon | 8.6 kW |
| Výška stroja | 1500 mm |
| Dĺžka stroja | 2400 mm |
| Šírka stroja | 5700 mm |
| Hmotnosť stroja | 2.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































