Tŕň bender Transfluid DB642K
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Mesto | Babberich |
| Smerovacie číslo | 6909 DA |
| kraj | |
| Krajiny | Holandsko |
| telefón | +31 316247123 |
| Kategórie | Ohýbačky Transfluid › |
| Výrobca | Transfluid › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 8767 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka tŕňa | 4000 mm |
| Minimálny priemer potrubia | 6 mm |
| Maximálny priemer trubky | 42 mm |
| Minimálny polomer ohybu | 5 mm |
| Maximálny polomer ohybu | 190 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































