- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Univerzálne brúsky
- ›
- Univerzálne brúsky BERNARDO
- ›
- Univerzálne brúsky BERNARDO URS 1000 N
Univerzálna brúska BERNARDO URS 1000 N
| Čistá cena | 17575 EUR |
| Kúpeľný a rekreačný poplatok (bez DPH) | 23 % |
| Názov firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Mesto | Jelenia Góra |
| Smerovacie číslo | 58-560 |
| kraj | |
| Krajiny | Poľsko |
| telefón | +48 603510566 |
| Kategórie | Brúsky BERNARDO › |
| Výrobca | BERNARDO › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2021 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 1000 mm |
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 320 mm |
| Výška hrotu | 180 mm |
| Maximálna hmotnosť hriadeľa medzi centrami | 150 kg |
| Výkon brúsneho kotúča pohon vretena | 5.5 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania brúsneho vreteníka kolesa | 1670 1/min |
| Výkon pohonu vretena obrobku | 1.5 kW |
| Maximálne otáčky vretena obrobku | 220 1/min |
| Maximálna dĺžka brúseného otvoru | 125 mm |
| Maximálny priemer brúsené diery | 100 mm |
| Minimálny priemer brúsené diery | 30 mm |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 400 mm |
| Maximálny priemer brúsneho kotúča | 50 mm |
| Priemer otvoru vo brúsneho kotúča | 203 mm |
| Výška stroja | 1500 mm |
| Dĺžka stroja | 3700 mm |
| Šírka stroja | 1900 mm |
| Hmotnosť stroja | 3.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |
| Hladké prestaviteľnosť otáčania vretena obrobku | |
| Nástroj príspevok brúska (vnútorný) | |
| Lunety na hriadele | |
| Hydraulicky ovládaný koník | |
| Vyvažovacie stroje pre statické vyvažovanie brúsneho kotúča | |
| Zariadenie pre priamočiare orovnávanie brúsneho kotúča | |
| Chladený kvapalinou | |
| Osvetlenie | |




















































