- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Univerzálne brúsky
- ›
- Univerzálne brúsky FORTUNA
- ›
- Univerzálne brúsky FORTUNA F 13 H 2000
Univerzálna brúska FORTUNA F 13 H 2000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1976 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 2000 mm |
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 450 mm |
| Výška hrotu | 225 mm |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 500 mm |
| Celkový príkon | 9.5 kW |
| Hmotnosť stroja | 5.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |
| Nástroj príspevok brúska (vnútorný) | |












































