- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Univerzálne brúsky
- ›
- Univerzálne brúsky SCHAUDT
- ›
- Univerzálne brúsky SCHAUDT A 811 N 2500
Univerzálna brúska SCHAUDT A 811 N 2500
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1969 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 2500 mm |
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 500 mm |
| Výška hrotu | 250 mm |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 800 mm |
| Celkový príkon | 24 kW |
| Hmotnosť stroja | 10 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Nástroj príspevok brúska (vnútorný) | |














































