- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Univerzálne brúsky
- ›
- Univerzálne brúsky SCHAUDT
- ›
- Univerzálne brúsky SCHAUDT U R
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 495.3 mm |
| Výkon brúsneho kotúča pohon vretena | 2.2 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania brúsneho vreteníka kolesa | 10000 1/min |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 406.4 mm |
| Maximálny priemer brúsneho kotúča | 25.4 mm |
| Celkový príkon | 3.7 kW |
| Výška stroja | 1625.6 mm |
| Dĺžka stroja | 4064 mm |
| Šírka stroja | 1574.8 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Chladený kvapalinou | |









































