- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Univerzálne brúsky
- ›
- Univerzálne brúsky TOS
- ›
- Univerzálne brúsky TOS B 40 U/1500
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| Rok výroby | 1966 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 1500 mm |
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 400 mm |
| Celkový príkon | 15 kW |
| Výška stroja | 1750 mm |
| Dĺžka stroja | 5614 mm |
| Šírka stroja | 2100 mm |
| Hmotnosť stroja | 5.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































