- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Univerzálny frézky
- ›
- Univerzálny frézky AIKARTU
- ›
- Univerzálny frézky AIKARTU FC-4
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Španielsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1150 mm |
| Šírka pracovného stola | 250 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 56 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 1120 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 650 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 300 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































