Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1965 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 300 mm |
| Šírka pracovného stola | 340 mm |
| Výkon pohonu vretena | 2 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 2000 1/min |
| Travel dĺžka pinoly | 60 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 300 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 150 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 340 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.69 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |
| Otočný stôl | |
| Chladený kvapalinou | |










































