- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Univerzálny frézky
- ›
- Univerzálny frézky GATE
- ›
- Univerzálny frézky GATE GIEWONT 0
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Kráľovstvo |
| kraj | |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1000 mm |
| Šírka pracovného stola | 225 mm |
| Výkon pohonu vretena | 1.5 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 75 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 1600 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 735 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 185 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 390 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.3 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Chladený kvapalinou | |











































