- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Univerzálny frézky
- ›
- Univerzálny frézky GRAZIOLI
- ›
- Univerzálny frézky GRAZIOLI LUDOR 2
Univerzálna frézka GRAZIOLI LUDOR 2
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1400 mm |
| Šírka pracovného stola | 325 mm |
| Počet rotačných rýchlostiach zvislou osou vretena | 24 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 25 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 1350 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 860 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 280 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 430 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |









































