- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Univerzálny frézky
- ›
- Univerzálny frézky HECKERT
- ›
- Univerzálny frézky HECKERT FU 250 x 1000/2
Univerzálna frézka HECKERT FU 250 x 1000/2
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 1983 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Výkon pohonu vretena | 4 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 2800 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 800 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 230 mm |
| Výška stroja | 2400 mm |
| Dĺžka stroja | 1600 mm |
| Šírka stroja | 2200 mm |
| Hmotnosť stroja | 2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































