Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1970 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1500 mm |
| Šírka pracovného stola | 460 mm |
| Výkon pohonu vretena | 10 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 2060 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (ručný posuv) | 1300 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (ručný posuv) | 700 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (ručný posuv) | 550 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































