Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Španielsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1978 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1350 mm |
| Šírka pracovného stola | 280 mm |
| Výkon pohonu vretena | 4 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 28 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 1400 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 820 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 460 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 300 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |















































