- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Univerzálny frézky
- ›
- Univerzálny frézky OPTIMUM
- ›
- Univerzálny frézky OPTIMUM Optimill BF 46 Vario
Univerzálna frézka OPTIMUM Optimill BF 46 Vario
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 6627 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 800 mm |
| Šírka pracovného stola | 240 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 95 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 3200 1/min |
| Maximálna vzdialenosť vretena od stola | 420 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 560 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 200 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 350 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































