- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy BINNS BERRY
- ›
- Univerzálne sústruhy BINNS BERRY TB 707
Univerzálny sústruh BINNS BERRY TB 707
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 3505.2 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 685.8 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 381 mm |
| Priemer sústruženia v medzere | 1143 mm |
| Vŕtanie vretena | 101.6 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 8 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 400 1/min |
| Dĺžka sústruhu | 5435.6 mm |
| Šírka sústruhu | 1701.8 mm |
| Výška sústruhu | 1397 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |
| Luneta | |
| Chladiaci systém | |












































