- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy BINNS BERRY
- ›
- Univerzálne sústruhy BINNS BERRY TRIDENT 850
Univerzálny sústruh BINNS BERRY TRIDENT 850
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1983 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 2997.2 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 848.4 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 698.5 mm |
| Vŕtanie vretena | 266.7 mm |
| Výkon vretena | 22.4 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 4 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1250 1/min |
| Hmotnosť sústruhu | 9.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |


















































