- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy CAZENEUVE
- ›
- Univerzálne sústruhy CAZENEUVE HB575x3000
Univerzálny sústruh CAZENEUVE HB575x3000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Francúzsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Záruka boot |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 3000 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 575 mm |
| Vŕtanie vretena | 51 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| 3-čeľusťové skľučovadlo | |
| Luneta | |










































