- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy CLAUSING COLCHESTER
- ›
- Univerzálne sústruhy CLAUSING COLCHESTER 8031
Univerzálny sústruh CLAUSING COLCHESTER 8031
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | TK-19994 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 1270 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 387.4 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 241.3 mm |
| Vŕtanie vretena | 55.6 mm |
| Číslo rýchlosti otáčania vretena | 16 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 25 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2000 1/min |
| Dĺžka sústruhu | 2438.4 mm |
| Šírka sústruhu | 965.2 mm |
| Výška sústruhu | 1244.6 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 1.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| 3-čeľusťové skľučovadlo | |
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |
| Luneta | |









































