- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy COLCHESTER
- ›
- Univerzálne sústruhy COLCHESTER MAGNUM LB 800
Univerzálny sústruh COLCHESTER MAGNUM LB 800
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Na prijatie |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 760 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 520 mm |
| Vŕtanie vretena | 168 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 10 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 800 1/min |
| Priemer pinoly koníka | 95 mm |
| Koník brko cestovanie | 190 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 5.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |
| Odnímateľný medzera | |



























































