- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy COLCHESTER
- ›
- Univerzálne sústruhy COLCHESTER STUDENT 2500 GAP BED
Univerzálny sústruh COLCHESTER STUDENT 2500 GAP BED
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Kráľovstvo |
| kraj | |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 1000 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 330 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 210 mm |
| Priemer sústruženia v medzere | 480 mm |
| Vŕtanie vretena | 38 mm |
| Číslo rýchlosti otáčania vretena | 16 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 40 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2500 1/min |
| Priemer pinoly koníka | 42 mm |
| Koník brko cestovanie | 110 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |
| 3-čeľusťové skľučovadlo | |
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |
| Chladiaci systém | |












































