- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy COLCHESTER
- ›
- Univerzálne sústruhy COLCHESTER Triumph 2500
Univerzálny sústruh COLCHESTER TRIUMPH 2500
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2010 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 410 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 246 mm |
| Priemer sústruženia v medzere | 585 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 14 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2500 1/min |
| Koník brko cestovanie | 145 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































