- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy EUROMETAL
- ›
- Univerzálne sústruhy EUROMETAL D460X1000
Univerzálny sústruh EUROMETAL D460X1000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 1000 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 460 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 274 mm |
| Priemer sústruženia v medzere | 690 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 25 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2000 1/min |
| Celkový príkon | 4 kW |
| Priemer pinoly koníka | 60 mm |
| Koník brko cestovanie | 120 mm |
| Dĺžka sústruhu | 2170 mm |
| Šírka sústruhu | 1040 mm |
| Výška sústruhu | 1370 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 1.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Technická dokumentácia | |










































