- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy GRAZIANO
- ›
- Univerzálne sústruhy GRAZIANO SAG 14x1500
Univerzálny sústruh GRAZIANO SAG 14x1500
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 1500 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 360 mm |
| Vŕtanie vretena | 51 mm |
| Celkový príkon | 5.5 kW |
| Hmotnosť sústruhu | 1.3 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































