- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy HEIDENREICH HARBECK
- ›
- Univerzálne sústruhy HEIDENREICH HARBECK HAMBURG 250
Univerzálny sústruh HEIDENREICH HARBECK HAMBURG 250
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1981 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 800 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 250 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 250 mm |
| Vŕtanie vretena | 30 mm |
| Výkon vretena | 3 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 35.5 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 3150 1/min |
| Celkový príkon | 3 kW |
| Priemer pinoly koníka | 60 mm |
| Koník brko cestovanie | 100 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 1.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































