- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy LEBLOND REGAL
- ›
- Univerzálne sústruhy LEBLOND REGAL SLIDING GAP
Univerzálny sústruh LEBLOND REGAL SLIDING GAP
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1961 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 2235.2 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 1219.2 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 374.7 mm |
| Vŕtanie vretena | 54 mm |
| Výkon vretena | 7.5 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 24 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1080 1/min |
Zariadenie | |
|---|---|
| 3-čeľusťové skľučovadlo | |
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |













































