- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy LORCH
- ›
- Univerzálne sústruhy LORCH BVI-K
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1971 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 23.03.2015 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 550 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 245 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 152 mm |
| Vŕtanie vretena | 20 mm |
| Výkon vretena | 1.1 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 95 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2100 1/min |
| Dĺžka sústruhu | 1450 mm |
| Šírka sústruhu | 750 mm |
| Výška sústruhu | 1250 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 0.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| 3-čeľusťové skľučovadlo | |
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |













































