- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy MERLI
- ›
- Univerzálne sústruhy MERLI CLOVIS 28 410x2000
Univerzálny sústruh MERLI CLOVIS 28 410x2000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 2000 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 820 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 595 mm |
| Priemer sústruženia v medzere | 1100 mm |
| Vŕtanie vretena | 105 mm |
| Výkon vretena | 15 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 14 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1500 1/min |
| Hmotnosť sústruhu | 5.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































